🎁 Bio mydlo ZDARMA ku každému nákupu nad 50€

Vlhčené obrúsky Natracare

2 položiek celkom

Ponúkame 3 typy vlhčených obrúskov Natracare z biobavlny:

  • Detské vlhčené obrúsky - sú extra mäkké, efektívne a jemné k citlivej pokožke Vášho dieťatka. Sú preto vhodné na každodenné použitie pri prebaľovaní alebo čistení lepkavých detských ručičiek. Sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny a sú napustené organickými esenciálnymi olejmi z harmančeka, marhule a sladkých mandlí, aby pokožka Vášho bábätka zostala vždy nie len čistá, ale aj hydratovaná.
  • Dámske vlhčené obrúsky - sú špeciálne vyvinuté pre potreby dámskej intímnej hygieny nie len počas menštruácie, či pri cestovaní, ale aj kedykoľvek počas dňa, keď sa potrebujete osviežiť. Sú vhodné pre citlivé intímne partie ženského tela a sú vyrobené zo 100% certifikovanej biobavlny. Sú taktiež obohatené o organické esenciálne oleje z harmančeka, nechtíka lekárskeho a francúzskej ruže, ktoré Vašu citlivú pokožku nie len očistia, osviežia ale aj hydratujú.
  • Odličovacie vlhčené obrúsky - sú všestranne využitešľné či už pri líčení alebo každodennom odličovaní a čistení pleti. Sú veľmi jemné k citlivej pokožke a sú vyrobené len z certifikovaných organických ingrediencií.