🎁 Bio mydlo ZDARMA ku každému nákupu nad 50€

Prečo nakupovať v BioDomčeku?

1. Skutočná kvalita

Sme rodinná firma, ktorá má korene na slovenskom trhu bio kozmetiky a eko drogérie už 15 rokov. Za ten čas poctivo sledujeme a doma sami používame a testujeme prakticky celý sortiment, ktorý v BioDomčeku ponúkame. Vieme preto zaručiť, že značky, ktoré predávame sú ekologické, spoľahlivé a účinné. Záleží nám na tom, aby sme svojim zákazníkom, priateľom a rodine mohli s čistým svedomím odporučiť len skutočne dobré a kvalitné produkty.

2. Dostupné ceny

Našim cieľom je spraviť z ekologickej drogérie a bio kozmetiky dostupnú komoditu pre čo najviac slovenských domácností.

3. Bezpečnosť

Náš eshop spĺňa všetky moderné bezpečnostné požiadavky, vďaka čomu je nákup u nás naozaj bezpečný. Spolupracujeme s overenou platobnou bránou Global Payments, ktorej prísne kritéria taktiež spĺňame. Môžete si preto byť istí, že nie len platba kartou, ale aj celý nákup u nás je maximálne bezpečný.

4. Expresné dodanie

90% všetkých objednávok expedujeme v deň objednania alebo v nasledujúci pracovný deň.

5. Sme ekologickí

Pri našej práci sa snažíme byť tak ekologickí, ako sa len dá. Zákaznícke objednávky balíme do krabíc v ktorých nám chodí tovar do skladu, aby sme im našli ďalšie využitie a nemuseli putovať do koša po jednom použití. Výplne balíčkov pozostávajú z použitého skartovaného papiera. Všetko balenie je teda nie len znovu používané, ale aj plne recyklovateľné.

6. Náš zákazník, náš pán

Pre spokojnosť našich zákazníkov sa snažíme spraviť všetko, čo je v našich silách. Snažíme sa Vám sprostredkovať čo najpríjemnejší a najpohodlnejší nákup. So zákazníkmi vždy proaktívne a pohotovo komunikujeme, informujeme o zmenách v objednávke a v prípade problému navrhneme kompenzáciu a promptné riešenie. Spokojný zákazník je pre nás kľúčový. Sme Vám každý deň k dispozícií na telefónnom čísle, Facebook chate alebo e-maili. Na všetky e-maily odpisujeme do 30-60 minút a vždy sa tešíme na komunikáciu s Vami.

7. Garancia spokojnosti

Vďaka Vašim pozitívnym recenziám nám portál Heureka.sk udelil certifikát "Overené zákazníkmi" a stali sme sa tak jedným z e-shopov, ktorým zákazníci dlhodobo dôverujú.