🎁 Bio mydlo ZDARMA ku každému nákupu nad 50€

Tyčinkový difuzér Sodasan - ruža

Akcia
1 hodnotenie
Značka: Sodasan
€13,99 –30 %
sodasan tycinkovy difuzer ruza
€13,99 –30 % €9,79
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

  • obsahuje prírodné éterické oleje s príjemnou, kvetinovou vôňou ruží
  • nádherne osvieži a prevonia Vaše okolie
  • neobsahuje žiadne syntetické prvky, zloženie je čisto prírodné

Detailné informácie

Podrobný popis

Tyčinkový difuzér Sodasan - ruža

  • obsahuje prírodné éterické oleje s príjemnou, kvetinovou vôňou ruží
  • nádherne osvieži a prevonia Vaše okolie
  • neobsahuje žiadne syntetické prvky, zloženie je čisto prírodné
  • balenie obsahuje sklenený flakón s vonnou éterickou zmesou a 6 ks drevených tyčiniek z certifikovaného bukového dreva
  • použitie: otvorte flakón s vonnou zmesou a zasuňte doň požadované množstvo drevených tyčiniek. čím viac tyčiniek použijete, tým bude vôňa výraznejšia. keď tyčinky nasiaknu éterické oleje, začnú ich vôňu príjemne šíriť do celého okolia. éterické vône značky Sodasan sa vyznačujú svojou jemnosťou. nemusíte sa preto báť, že by boli príliš silné. raz za čas odporúčame drevené tyčinky vo vonnej zmesi otočiť pre obnovenie a zvýraznenie vône.
  • upozornenie: produkt je vysoko horľavý. nesmie sa dostať do kontaktu s očami a pokožkou. zabráňte prehltnutiu. nepatrí do rúk deťom.

Dodatočné parametre

Kategória: Bytové vône
Hmotnosť: 0.615 kg
Objem: 200 ml
Zloženie: alkohol * parfum citronellol geraniol ** linalool ** citral ** eugenol citrát draselný * z kontrolovaného ekologického pestovania ** ako súčasť éterických olejov
Počet tyčiniek: 6 ks
Zloženie tyčiniek: certifikované bukové drevo

Pred vyše 20timi rokmi sa značka Sodasan rozhodla prísť na trh s alternatívou ku konvenčným čistiacim prostriedkom a mydlám. Ich víziou bolo vytvoriť produkty, ktoré sa svojimi čistiacimi vlastnosťami vyrovnajú tým bežným, no budú vyrobené zo surových, prírodných materiálov , ktoré neznečisťujú životné prostredie či už v procese výroby alebo samotného použitia. Produkty značky Sodasan sú vyrobené tak, aby oslovili a nesklamali aj náročných spotrebiteľov, ktorí sú zvyknutí na používanie bežných čistiacich prostriedkov. Postupom času sa firma Sodasan dostala na popredné miesta v bio priemysle a dnes sú ich výrobky známe svojou efektivitou v odstraňovaní nečistôt, jednoduchosťou použitia a šetrnosťou k vode, životnému prostrediu a v neposlednom rade, k vám.