🎁 Bio mydlo ZDARMA ku každému nákupu nad 50€

Čistiaci prostriedok na aroma lampy Aromex

Neohodnotené
Značka: Primavera
€8,90
Posledný kus skladom
Možnosti doručenia
  • špeciálny dvojfázový čistiaci prostriedok na aroma lampy Primavera

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok na aroma lampy Aromex 

  • špeciálny dvojfázový čistiaci prostriedok na keramické aroma lampy Primavera
  • zloženie produktu je založené na obnoviteľných surovinách 
  • použitie: pred použitím pretrepte. nalejte 1 čajovú lyžičku (2,5 ml) prípravku do misky, pridajte vodu, nechajte pôsobiť a umyte pomocou tečucej vody, špongie alebo kefky. pracujte v ochranných rukaviciach. 
  • pred použitím si skontrolujte, či je prostriedok kompatibilný s materiálom aroma lampy, na ktorú ho chcete použiť
  • dôležité upozornenie: Prípravok spôsobuje vážne poškodenie očí. Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže byť smrteľný. Horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla / iskier / otvoreného ohňa / horúcich povrchov. Nefajčiť. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Okamžite si vyzlečte všetko znečistené alebo nasiaknuté oblečenie. Umyte pokožku vodou / sprchou. Skladujte v uzamknutom priestore. Zneškodnite obsah/nádobu na skládku nebezpečného odpadu. Nepatrí do rúk deťom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma lampy
Hmotnosť: 0.22 kg
Objem: 100 ml
Zloženie INCI: Voda (Aqua), Extrakt z Citrus Aurantium Dulcis, Decyl Glucoside, Vôňa (Parfum), Xantánová guma, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Nemecká značka Primavera sa už vyše 30 rokov špecializuje na výrobu luxusných prírodných aroma olejov a kozmetiky v tej najvyššej bio kvalite. Ich filozofiou je zachovanie harmónie a rovnováhy v súlade s prírodou. Produkty značky Primavera silou prírody blahodárne vplývajú na telo, myseľ aj ducha.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie