🎁 Bio mydlo ZDARMA ku každému nákupu nad 50€

Čistiaci prostriedok na aroma lampy Aromex

Neohodnotené
Značka: Primavera
€8,90
Posledný kus skladom
Možnosti doručenia
  • špeciálny dvojfázový čistiaci prostriedok na aroma lampy Primavera

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistiaci prostriedok na aroma lampy Aromex 

  • špeciálny dvojfázový čistiaci prostriedok na keramické aroma lampy Primavera
  • zloženie produktu je založené na obnoviteľných surovinách 
  • použitie: pred použitím pretrepte. nalejte 1 čajovú lyžičku (2,5 ml) prípravku do misky, pridajte vodu, nechajte pôsobiť a umyte pomocou tečucej vody, špongie alebo kefky. pracujte v ochranných rukaviciach. 
  • pred použitím si skontrolujte, či je prostriedok kompatibilný s materiálom aroma lampy, na ktorú ho chcete použiť
  • dôležité upozornenie: Prípravok spôsobuje vážne poškodenie očí. Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže byť smrteľný. Horľavá kvapalina a výpary. Spôsobuje podráždenie pokožky. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla / iskier / otvoreného ohňa / horúcich povrchov. Nefajčiť. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak je to možné, odstráňte kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní. PO POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Okamžite si vyzlečte všetko znečistené alebo nasiaknuté oblečenie. Umyte pokožku vodou / sprchou. Skladujte v uzamknutom priestore. Zneškodnite obsah/nádobu na skládku nebezpečného odpadu. Nepatrí do rúk deťom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma lampy
Hmotnosť: 0.22 kg
Objem: 100 ml
Zloženie INCI: Voda (Aqua), Extrakt z Citrus Aurantium Dulcis, Decyl Glucoside, Vôňa (Parfum), Xantánová guma, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

Nemecká značka Primavera sa už vyše 30 rokov špecializuje na výrobu luxusných prírodných aroma olejov a kozmetiky v tej najvyššej bio kvalite. Ich filozofiou je zachovanie harmónie a rovnováhy v súlade s prírodou. Produkty značky Primavera silou prírody blahodárne vplývajú na telo, myseľ aj ducha.